kontakt@psmszczytno.pl, tel. (89) 624 25 09

Osiągnięcia i sukcesy uczniów naszej szkoły w roku 2016/2017

W dn. 11-13 maja 2017 r. w Elblągu odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Bajeczna miniatura, w którym Kamil Zawadzki, uczeń klasy skrzypiec p. Iwony Malinowskiej-Bartko zdobył wyróżnienie.

Gratulujemy!

 

 

DNIA 27 KWIETNIA  2017r. W  PSM  I  ST.IM.  FRYDERYKA CHOPINA W  SZCZYTNIE

ODBYŁ SIĘ KONKURS INSTRUMENTALNY  

„NAJLEPSZE WYKONANIE  ETIUDY”

W konkursie brało udział 24uczniów. Konkurs odbywał się w trzech grupach wiekowych.

LAUREACI W GRUPIE I

I MIEJSCE – LAURA WĄSEWICZ KL. I/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Martyna Chomuszko

II miejsce – AGATA KONIK KL. I/4 SAKSOFON

Przygotowanie mgr Andrzej Paszko

II MIEJSCE – WOJCIECH SKRAJNY – FORTEPIAN DODATKOWY

Przygotowanie mgr Martyna Chomuszko

III MIEJSCE- GABRIELA MAJEWSKA KL. II/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE I

ZOSIA PANASIUK KL. I/6 FORTEPIAN

BERNADETTA WOŹNIAK KL. I/6 AKORDEON

MARIA KRZYSZKOWSKA  KL. II/6 SKRZYPCE

DAWID KOWALCZYK KL.II/6 AKORDEON

 

LAUREACI W GRUPIE II

I MIEJSCE –  PIOTR GOŹDZIEWSKI – FORTEPIAN DODATKOWY

Przygotowanie mgr Martyna Chomuszko

II MIEJSCE – KAMIL ZAWADZKI KL.IV/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

II MIEJSCE – WERONIKA CHMIELEWSKA KL. IV/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Elżbieta  Żotkiewicz

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

DOMINIKA LISICKA – FORTEPIAN DODATKOWY

Przygotowanie mgr Martyna Chomuszko

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE II

NATALIA BORUCH KL.II/4 KLARNET

EMILIA CHORĄŻEWICZ KL. III/6 KLARNET

JULIA ZAWALNIAK KL. IV/6 FORTEPIAN

 

 LAUREACI W GRUPIE III

I MIEJSCE – ADAM TWARDZIK  KL. V/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Ewa Wieczyńska

II MIEJSCE – WERONIKA BUCZEK KL. IV/4 FLET

Przygotowanie mgr Piotr Cichowski

III MIEJSCE – PIOTR GOŹDZIEWSKI kl. VI/6 AKORDEON

Przygotowanie mgr Eugeniusz Koperski

WYRÓŻNIENIA  W GRUPIE III

ANGELIKA GRZEGORCZYK   KL. IV/4 SKRZYPCE

JUSTYNA JÓŹWIAK KL. VI/6 FORTEPIAN

 

WSZYSTKIM LAUREATOM I WYRÓŻNIONYM ORAZ NAUCZYCIELOM PRZYGOTOWUJACYM UCZNIÓW

G  R  A  T  U  L  U  J  E  M  Y !

 

Wyróżnienie ( z wynikiem 23pkt.) na tegorocznych  Regionalnych Przesłuchaniach CEA Szkół Muzycznych I stopnia   klasy akordeonu i zespołów akordeonowych    otrzymał uczeń  Wojciech  Skrajny  kl. V/6.

Wyróżnienie za przygotowanie ucznia  otrzymał  również nauczyciel p. Marcin Zieliński.

Gratulujemy!!!

 

Wyróżnienie ( z wynikiem 22pkt.) w tegorocznych  Regionalnych Przesłuchaniach CEA Szkół Muzycznych I st. Uczniów Klasy Gitary Klasycznej  otrzymała uczennica  Karolina  Szymańska kl. II/4.

Wyróżnienie za przygotowanie uczennicy otrzymał  również Pan Bogusław Sitko.

Gratulujemy!!!

 

 

Wyróżnienie II stopnia w kategorii II w VI Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „Muzyk Pierwsza Klasa” zdobyła Julia Malec z klasy saksofonu p. Andrzeja Paszko; Olsztynek, 25-26.11.2016r.