Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

Plan zajęć ogólnomuzycznych i zespołowych
w roku szkolnym 2020/2021 w Państwowej Szkole Muzycznej I st.
im. Fryderyka Chopina w Szczytnie

PLAN ZAJĘĆ OGÓLNOMUZYCZNYCH
I ZESPOŁOWYCH OD DNIA 28 WRZEŚNIA 2020

CYKL SZEŚCIOLETNI

 

     

KLASA I

 

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PONIEDZIAŁEK

 

15:30 – 16:15  

MARLENA KIZEL

RYTMIKA
RYTMIKA PONIEDZIAŁEK 16:20 – 16:55 RYTMIKA
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 15:30 – 16:15 18
 

KLASA II

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU WTOREK 16:30 – 17:15  

MARLENA KIZEL

RYTMIKA
RYTMIKA WTOREK 17:20 – 18:05 RYTMIKA
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 16:20 – 17:05 18
 

KLASA III

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PONIEDZIAŁEK 17:05 – 17:50  

MARLENA KIZEL

RYTMIKA
RYTMIKA PONIEDZIAŁEK 17:55 – 18:40 RYTMIKA
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 17:10 – 17:55 18
 

KLASA IV

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU WTOREK 18:15 – 19:00 MARLENA KIZEL 18
AUDYCJE MUZYCZNE CZWARTEK 17:15 – 18:00 MARZENA PARADOWSKA 7
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 18:05 – 18:50 MARLENA KIZEL 18
 

KLASA V

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
AUDYCJE MUZYCZNE PONIEDZIAŁEK 16:30 – 17:15 MARZENA PARADOWSKA 7
KSZTAŁCENIE SŁUCHU ŚRODA 17:05 – 17:50 MARLENA KIZEL 18
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PIĄTEK 17:50 – 18:35
 

KLASA VI

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
AUDYCJE MUZYCZNE PONIEDZIAŁEK 19:00 – 19:45 MARZENA PARADOWSKA 7
KSZTAŁCENIE SŁUCHU ŚRODA 16:15 – 17:00 MARLENA KIZEL 18
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PIĄTEK 17:00 – 17:45 MARLENA KIZEL 18

 

 

 

 

 

CYKL CZTEROLETNI

 

KLASA I

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PONIEDZIAŁEK 15:40 – 16:25 MARZENA PARADOWSKA 7
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 18:05 – 18:50 7
 

KLASA II

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PONIEDZIAŁEK 17:20 – 18:05  

MARZENA PARADOWSKA

7
AUDYCJE MUZYCZNE PONIEDZIAŁEK 18:10 – 18:55 7
KSZTAŁCENIE SŁUCHU CZWARTEK 16:25 – 17:10 7
 

KLASA III

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PONIEDZIAŁEK 18:50 – 19:35 MARLENA KIZEL 18
AUDYCJE MUZYCZNE PONIEDZIAŁEK 19:50 – 20:35 MARZENA PARADOWSKA 18
KSZTAŁCENIE SŁUCHU ŚRODA 15:25 – 16:10 MARLENA KIZEL 18
 

KLASA IV

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
KSZTAŁCENIE SŁUCHU WTOREK 15:40 – 16:25 MARLENA KIZEL 18
KSZTAŁCENIE SŁUCHU PIĄTEK 16:10 – 16:55 MARLENA KIZEL 18
AUDYCJE MUZYCZNE CZWARTEK 18:55 – 19:40 MARZENA PARADOWSKA 7

 

 

 

ZAJĘCIA ZESPOŁOWE MIĘDZYKLASOWE

PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL SAL NR
CHÓR ŚRODA 18:00 – 19:40 MARLENA KIZEL KONCERTOWA
ZESPÓŁ SKRZYPCOWY PIĄTEK 18:40 – 20:15 TOMASZ WAWRZYNKIEWICZ KAMERALNA (3)
ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH (BIG-BAND) PIĄTEK 18:40 – 20:15 ANDRZEJ PASZKO KONCERTOWA

 

ZESPÓŁ AKORDEONOWY UZGADNIA LEKCJE BEZPOŚREDNIO Z NAUCZYCIELEM

  1. EUGENIUSZEM KOPERSKIM