Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

Organem prowadzącym szkołę jest
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Nadzór pedagogiczny sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej.

 

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Dramowicz dyrektor@psmszczytno.pl

Godziny przyjęć Dyrektora: środa godz. 15:00 – 17:00, czwartek – godz. 09:00 – 11:00

 

mgr Tomasz Banul – akompaniament, fortepian dodatkowy t.banul@psmszczytno.pl

mgr Piotr Cichowski – flet poprzeczny p.cichowski@psmszczytno.pl

mgr Anna Dramowicz – akompaniament, fortepian

mgr Marlena Kizel – kształcenie słuchu, fortepian dodatkowy, chór m.kizel@psmszczytno.pl

mgr Maria Kotewicz – akompaniament, fortepian dodatkowy m.kotewicz@psmszczytno.pl

mgr Iwona Malinowska – Bartko – skrzypce i.malinowska-bartko@psmszczytno.pl

mgr Magdalena Nurczyk – gitara klasyczna m.nurczyk@psmszczytno.pl

mgr Magdalena Pliszka – kształcenie słuchu, rytmika m.pliszka@psmszczytno.pl

mgr Andrzej Paszko – klarnet, saksofon, zespół instrumentów dętych a.paszko@psmszczytno.pl

mgr Wojciech Kowalewski – audycje muzyczne  w.kowalewski@psmszczytno.pl

mgr Paweł Raczyński – trąbka, p.raczynski@psmszczytno.pl

mgr Edyta Buczek – nauczyciel bibliotekarz biblioteka@psmszczytno.pl

mgr Tomasz Wawrzynkiewicz – skrzypce, zespół skrzypcowy t.wawrzynkiewicz@psmszczytno.pl

mgr Marcin Zieliński – akordeon m.zielinski@psmszczytno.pl

mgr Elżbieta Żotkiewicz – akompaniament, fortepian e.zotkiewicz@psmszczytno.pl

 

 

PRACOWNICY SZKOŁY

Administracja:
Teresa Janczewska – główny księgowy
Marta Iwanicka – specjalista ds. administracyjno  – biurowych (zastępstwo za Patrycję Jaskułowską) sekretariat@psmszczytno.pl

Obsługa szkoły:
Anna Bałon
Marzena Lis
Goran Bubalo

Skip to content