Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

Organem prowadzącym szkołę jest
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Nadzór pedagogiczny sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej.

 

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Dramowicz dyrektor@psmszczytno.pl

Godziny przyjęć Dyrektora: poniedziałek –  godz. 18:45 – 19:45, czwartek – godz. 09:00 – 10:00 i 16:30 – 18:00

 

mgr Tomasz Banul – fortepian, akompaniament, fortepian dodatkowy t.banul@psmszczytno.pl

mgr Edyta Buczek – nauczyciel bibliotekarz biblioteka@psmszczytno.pl

mgr Piotr Cichowski – flet poprzeczny p.cichowski@psmszczytno.pl

mgr Zbigniew Ciucias  – skrzypce z.ciucias@psmszczytno.pl

mgr Krzysztof Danielewicz  – skrzypce k.danielewicz@psmszczytno.pl

mgr Anna Dramowicz – akompaniament, fortepian

mgr Maria Kotewicz – fortepian, akompaniament, fortepian dodatkowy m.kotewicz@psmszczytno.pl

mgr Wojciech Kowalewski – audycje muzyczne, kształcenie słuchu, chór w.kowalewski@psmszczytno.pl

mgr Monika Moszczyńska – wiolonczela m.moszczynska@psmszczytno.pl

mgr Magdalena Nurczyk – gitara klasyczna m.nurczyk@psmszczytno.pl

mgr Andrzej Paszko – klarnet, saksofon, zespół instrumentów dętych a.paszko@psmszczytno.pl

mgr Magdalena Pliszka – kształcenie słuchu, rytmika m.pliszka@psmszczytno.pl

mgr Paweł Raczyński – trąbka p.raczynski@psmszczytno.pl

mgr Tomasz Wawrzynkiewicz – skrzypce, zespół skrzypcowy t.wawrzynkiewicz@psmszczytno.pl

mgr Olgierd Wysocki – fortepian dodatkowy, akompaniament o.wysocki@psmszczytno.pl

mgr Marcin Zieliński – akordeon m.zielinski@psmszczytno.pl

mgr Elżbieta Żotkiewicz – fortepian e.zotkiewicz@psmszczytno.pl

 

 

 

PRACOWNICY SZKOŁY

Administracja:
Teresa Janczewska – główny księgowy
Patrycja Jaskułowska – specjalista ds. administracyjno – biurowych sekretariat@psmszczytno.pl

Obsługa szkoły:
Anna Bałon
Marzena Lis
Janusz Enerlich

Skip to content