Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

Organem prowadzącym szkołę jest
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Nadzór pedagogiczny sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej.

 

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Dramowicz dyrektor@psmszczytno.pl

mgr Tomasz Banul – akompaniament, fortepian dodatkowy t.banul@psmszczytno.pl

mgr Piotr Cichowski – flet poprzeczny p.cichowski@psmszczytno.pl

mgr Anna Dramowicz – akompaniament, fortepian

mgr Marlena Kizel – kształcenie słuchu, rytmika, fortepian dodatkowy, chór m.kizel@psmszczytno.pl

mgr Eugeniusz Koperski – akordeon, zespół akordeonowy e.koperski@psmszczytno.pl

mgr Maria Kotewicz – akompaniament, fortepian dodatkowy m.kotewicz@psmszczytno.pl

mgr Iwona Malinowska – Bartko – skrzypce i.malinowska-bartko@psmszczytno.pl

mgr Magdalena Nurczyk – gitara klasyczna m.nurczyk@psmszczytno.pl

mgr Andrzej Paszko – klarnet, saksofon, zespół instrumentów dętych a.paszko@psmszczytno.pl

mgr Marzena Paradowska – audycje muzyczne, kształcenie słuchu, zajęcia fakult/wyrównawcze m.paradowska@psmszczytno.pl

mgr Paweł Raczyński – trąbka, p.raczynski@psmszczytno.pl

mgr Hanna Słowińska – nauczyciel bibliotekarz p.raczynski@psmszczytno.pl

mgr Tomasz Wawrzynkiewicz – skrzypce, zespół skrzypcowy t.wawrzynkiewicz@psmszczytno.pl

mgr Marcin Zieliński – akordeon m.zielinski@psmszczytno.pl

mgr Elżbieta Żotkiewicz – akompaniament, fortepian e.zotkiewicz@psmszczytno.pl

 

 

PRACOWNICY SZKOŁY

Administracja:
Teresa Janczewska – główny księgowy
Marta Iwanicka – specjalista ds. administracyjno  – biurowych (zastępstwo za Patrycję Jaskułowską) sekretariat@psmszczytno.pl

Obsługa szkoły:
Anna Bałon
Marzena Lis
Goran Bubalo