ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

2018/06/04

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dnia 22 czerwca 2018 r.(piątek) o 16:30 w sali koncertowej PSM.


Koncert Absolwentów

2018/06/04

            Dnia 19 czerwca 2018 r.(wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się Koncert Absolwentów PSM I st.

im. Fryderyka Chopina w Szczytnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Koncert Muzyków Estrady Filharmonii Narodowej

2018/06/04

   Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Szczytnie

 

 

Zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły oraz miłośników muzyki

w dniu 5 czerwca 2018r.

(wtorek)

o godzinie 17:30

na

Koncert Muzyków Estrady Filharmonii Narodowej

Temat koncertu:

„Sacrum i Profanoum”

 

 


Boże Ciało

2018/05/31

Dnia 31 maja 2018 r. przypada Święto Bożego Ciała


Wyniki konkursu instrumentalnego

2018/05/20

DNIA 19 KWIETNIA 2018r

w SALI  KONCERTOWEJ   PSM w SZCZYTNIE ODBYŁ SIĘ

  OGÓLNOSZKOSZKOLNY  KONKURS  INSRTUMENTALNY

„MUZYKA FRYDERYKA CHOPINA I  ROMANTYZM  W MUZYCE”.

Udział w konkursie wzięło:

w grupie I –   6 uczniów (I-II/6 i I/4)

w grupie II –   8 uczniów (III-IV/6 i II-III/4)

w grupie III – 5 uczniów (V-VI/6 i IV/4)

Laureaci w grupie I

I MIEJSCE GABRIELA EUSTRAT KL. II/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

          II MIEJSCE ELŻBIETA WOŹNIAK KL. II/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

   II MIEJSCE BRNADETTA WOŹNIAK KL. II/6 AKORDEON

Przygotowanie mgr Marcin Zieliński

                           III MIEJSCE KAROLINA SZYMAŃSKA KL.III/4 FORTEPIAN DODATKOWY      

Przygotowanie mgr Martyna Chomuszko

Wyróżnienia w grupie I

NATALIA ZAWALNIAK KL. II/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Elżbieta Żotkiewicz

ANTONI KONIECPOLSKI KL. II/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

Laureaci w grupie II

I MIEJSCE GABRIELA MAJEWSKA KL. III/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

II MIEJSCE DOMINIK MOSZCZYŃSKI KL. IV/6 KLARNET

Przygotowanie dr Dominik Grędziński 

III MIEJSCE EMILIA CHORĄŻEWICZ KL. IV/6 KLARNET

Przygotowanie dr Dominik Grędziński

Wyróżnienia w grupie II

BARTOSZ RUDNICKI KL.IV/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

DAWID KOWALCZYK KL. III/6 AKORDEON

Przygotowanie mgr Marcin Zieliński

NATALIA BORUCH KL. III/4 KLARNET

Przygotowanie dr Dominik Grędziński

Laureaci w grupie III

I MIEJSCE KAMIL ZAWADZKI KL. V/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

II MIEJSCE ADAM TWARDZIK KL. VI/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Elżbieta Żotkiewicz

   III MIEJSCE MIKOŁAJ WIERZBOWSKI KL. V/6 SKRZYPCE

Przygotowanie mgr Iwona Malinowska – Bartko

Wyróżnienia w grupie III

PATRYCJA JAROCH KL. V/6 FORTEPIAN

Przygotowanie mgr Elżbieta Żotkiewicz

WSZYSTKIM LAUREATOM I WYRÓŻNIONYM

G R A T U L U J E M Y!!!